Opinie

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów.

mechanik i klient

Luki

Cudzysłów

Polecam, lakierowanie aut na najwyższym fabrycznym poziomie.

Zdzisław Jędrzejczak

Cudzysłów

Najlepszy warsztat w jakim miałem przyjemność serwisować moje auto. Poza zgłoszonymi przeze mnie usterkami zawsze dostaje informacje o tym co jeszcze wymaga poprawy. Najważniejsze kryterium mojej oceny to fakt że ani razu nie wróciłem z reklamacją, a co z moich doświadczeń, w Szczecinie jest rzadkością. Polecam

Zibi K

Cudzysłów

Naprawa powłoki lakierniczej wykonana perfekcyjnie. Polecam!

Moonah

Cudzysłów

Bardzo uczciwi, przywiozłem swojego Mini Coopera S, jestem bardzo zadowolony z zaangażowania, ceny, terminowości i dyspozycyjności. Gorąco Polecam.

Brajan Kampioni

Cudzysłów

Bardzo dobry serwis blacharsko-lakierniczy jak i mechaniczny. Nowe miejsce tylko potwierdza że chłopaki się rozwiajają! Długa lista usług, które zawsze wykonają na 5 gwiazdek! Polecam!

Michał Dębczyński

Cudzysłów

Polecam. Naprawdę warto. Specjaliści, jakich mało. Panowie są bardzo terminowi i schludni. Nie puszczają niedoróbek. Bardzo dobry kontakt. Kilka aut tu serwisowałem i z kolejnymi też będę przyjeżdżał. Mechanika bardzo dobra, lakiernia również. Jeżeli w międzyczasie coś dodatkowego wyjdzie, zawsze jest telefon z informacją i wyjaśnieniem.

Bartosz 94

Cudzysłów

Wiele razy zostawiałem tutaj samochód do naprawy i zawsze byłem zadowolony. Obsługa to profesjonaliści, którzy są zawsze mili dla klienta i tłumaczą wszystko co jest robione w samochodzie. Części nie raz były zamawiane od razu na moich oczach przy jednoczesnej konsultacji ze mną, a faktura była zawsze wystawiona i czekała na mnie przy odbiorze. Ceny są bardzo uczciwe, a dla stałych klientów są upusty. Nie mogę powiedzieć złego słowa na ekipę ze speccars, gdyż są to jedyni mechanicy w Szczecinie godni zaufania.

Oderman2

Cudzysłów

Serwisujemy tu wszystkie samochody służbowe i prywatne. Jesteśmy zadowoleni. Ceny ok terminy akceptowalne. Wiadomo dobry warsztat ma sporo klientów więc trzeba chwilkę poczekać. Polecam wiedza co robią i znają się na robocie.

Benia Star

Cudzysłów

Polecam ten warsztat każdemu kto potrzebuje szybko naprawić usterki w aucie za uczciwie pieniądze .Rzetelne podejście do tematu oraz bardzo miła obsługa. Rzadko można spotkać taki warsztat w Szczecinie.Kiedy ujrzałam z jaką pasją ludzie tam pracujący zajmują się moim autem wiedziałam że jest ono w dobrych rękach. Wszystkie czynności wykonano perfekcyjna dokładnością gdy trafiło tam moje auto po stluczce. Pełen profesjonalizm i super fachowcy.

Michał Wojtalewicz

Cudzysłów

Korzystam w pracach bardzo zaawansowanych jak wymiana rozrządu w silniku V6 z napędem na cztery koła i tych rutynowych jak wymiany płynów. Zawsze jest profesjonalnie, zawsze jest wszystko jasno i czytelnie na fakturze. Informacje zawsze są pełne nawet jeśli jest potrzeba wyjaśnienia jakiegokolwiek zagadnienia. Polecam!

Marek Byrski

Cudzysłów

Od zawsze pozytywnie, jedyny warsztat do którego jeżdżę od paru ładnych lat i nigdy się nie zawiodłem. Pozdrawiam i polecam! 👍😎…

kkrotka

Cudzysłów

Rzetelnie i na czas, zarówno lakierowanie jak i naprawa. Pomimo trudnych , norweskich warunków z polakierowanym elementem nic się nie dzieje.
Lakiernik pierwsza klasa !!! Polecam

Ewa Proskura

Cudzysłów

Solidni, rzetelni fachowcy w pełnym tego słowa znaczeniu. Zarówno mechanika, jak i blacharka na najwyższym poziomie, a co najważniejsze każdy problem jest traktowany priorytetowo. Polecam

michał majka

Cudzysłów

Profesjonalne podejście do klienta oraz fachowe wykonanie napraw. Gorąco polecam.

Konrad Szanter

Cudzysłów

Dziękujemy i oczywiście polecamy się na przyszłość :)

Jacek Andruszkiewicz

Cudzysłów

Świetni fachowcy, uczciwi doradcy, sprawni mechanicy i profesjonalni lakiernicy. Gorąco polecam 👍…

Jan Krys

Cudzysłów

Profesjonalizm, przemiła obsługa, wiedzą co robią i nie naciągaja na koszty. Od 7 lat (jak nie więcej) jestem bardzo zadowolonym klientem i jadę prawie całe miasto do nich bo wiem że warto. Bardzo polecam!

Tomasz Hemperek

Cudzysłów

Panowie na miejscu zawsze pełna profeska - nie godzą się na półśrodki nawet na wyraźną prośbę, zawsze zgodnie ze sztuką. Trzeba się umawiać na termin, ale to tylko potwierdza, że robią wyłącznie dobrą robotę.

Adam W

Cudzysłów

Najlepsza ekipa w mieście kolejna naprawa szybko fachowo i za rozsądne pieniądze

Bogdan Dönhoff

Cudzysłów

Najlepszy warsztat samochodowy w Szczecinie. Polecam bez dwóch zdań.