Mechanika samochodowa: 515 588 590

Naprawy powypadkowe: 666 668 190

Bo my wiemy jak naprawiać

Jesteśmy warsztatem samochodowym, który jest na rynku od 2012r.


Cechujemy się kilkoma ważnymi dla nas wartościami:

TRADYCJA

Tradycją rodzinną było „dłubanie” przy samochodach, co u nas przerodziło się w pasję i nie mieliśmy zamiaru tego tak zostawić. Przez lata gromadziliśmy doświadczenie pracując na innych warsztatach i dzieliliśmy się spostrzeżeniami. Wypunktowywaliśmy rzeczy które byśmy zmienili i byliśmy w tym zgodni. Tak też rodzinnie postanowiliśmy stworzyć Spec Cars.

ROZWÓJ

Odkąd firma pojawiła się na rynku, nieustannie się rozwijamy. Zależy nam na jakości oraz terminowości. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie mechaniką samochodową, lecz z każdym rokiem poszerzaliśmy zakres usług między innymi przez diagnostykę komputerową czy geometrię po lakiernictwo. W każdą dziedzinę branży motoryzacyjnej której się podejmujemy, wkładamy całą swoją wiedzę i umiejętności. Nie uznajemy półśrodków. Dzięki temu wszystkiemu naprawy są trwałe.

TERMINOWOŚĆ

Działamy na kalendarzu. Podczas umawiania terminu staramy się brać pod uwagę czas naprawy, dzięki temu jesteśmy w stanie zapisywać Was z wyprzedzeniem. Nasza taktyka pozwala nam na skrócenie do minimum czasu, który spędzicie bez samochodu. Mamy pełną świadomość, że czasami terminy są bardzo długie, ale nie pozbawiamy Was samochodu do tego czasu. Nie musimy chyba mówić jakie negatywne sytuacje to rozwiązanie eliminuje ;)

KONTAKT Z KLIENTEM

Bardzo ważny jest dla nas przepływ informacji. W miarę możliwości staramy się informować o przebiegu naprawy i dbamy o to, abyście wiedzieli co naprawiliśmy i dlaczego. Chętnie odpowiadamy na pytania związane z Waszymi samochodami. Mamy świadomość, że prace przy autach dla wielu ludzi są bardzo zawiłe i niejasne. Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

HISTORIA

Prowadzimy historię napraw każdego samochodu, który był u nas naprawiany mechanicznie. Bardzo wygodna opcja dla wszystkich którzy lubią wiedzieć co naprawiali w swoim aucie. Czasami taki wykaz napraw z przebiegami i datami pomaga podjąć decyzję o dalszych losach swoich czterech kółek ( czy na pewno warto sprzedawać [?]). Dodatkowym atutem takiej historii serwisowej (którą możecie w każdej chwili u nas pozyskać) jest zwiększenie szansy sprzedaży auta. Na pewno na plus będzie działało, to że samochód był regularnie naprawiany i serwisowany w jednym warsztacie (a nie jeździło od warsztatu do warsztatu i było naprawiane wg różnych „szkół”)

Spec Cars Szczecin

Polub nas!